832 YANYOL

Yanyol’da güçlenip ana yolda birlikte yürümeye karar veren 8 Asker.

832 Yanyol Google ve Yandex’in bulamadığı nadir sokaklardan birisi. Yemek, çiçek dahil olmak üzere hiçbir sepet buraya servis yapmamaktadır. Bir tarafta E5 trafiği ve gürültüsü, diğer tarafta göl, balık ve gün batımı. ‘’Yin’’ kadar siyah, ‘’Yang’’ kadar beyaz olan İstanbul’un bu kara parçası 8 kişi için özel bir anlam taşımaktadır.

Tolga Serbes aka. MOTIVE

Aşkın Mert Salcıoğlu aka. VIO

Yiğitcan Bağkesici aka. ATLAS

Burak Aydoğduoğlu aka. SOPRANO

Umut Altıngöz aka. MODD

Oğuz Kalkan aka. OGI

Yakup Egemen Ateş aka. JEFE

Onur Baskın aka. BASKIN

Buluşma noktası: Fatih Mahallesi 832 Yanyol No.36, kapıyı Kerem Gülsoy aka. TEPKI ve ASİL açıyor. Derinden derinden gelen bas sesi, odadan odaya geçtikçe güçleniyor, son kapı açıldığında frekans aralığı genişliyor ve müziğin Resonansı ile 15m2 içine sıkışmış 8 kişinin enerjisi ile karşılaşıyoruz. TEPKI bilgisayarın başına geçiyor ve müziği durduruyor.

ATLAS ve SOPRANO kayıt odasına gidiyor, MOTIVE ve VIO eksik bölümlerin sözlerini kenarda yazıyorlar, MODD ve OGI ayakta kayıt odasındaki arkadaşlarına gaz veriyor. JEFE ve BASKIN kapıda nöbet bekleyen ASIL’in havlamasını önlemek için dışarıya gezmeye çıkartıyorlar. Gece geç saatlere hatta sabahlara kadar süren bu çalışmalar merkezi 832 Yanyol’da bulunan TEPKI’nin evindeki Home Stüdyosunda gerçekleşiyor.

İstanbul’un muhtelif yerlerinden gelip 832 Yanyol’u Yandex ve Google’a öğreten bu 8 arkadaş, kurdukları gurubun ismine 832 Yanyol koyarak ortak hikayelerini ölümsüzleştirmiş bulunuyorlar.

832 Yanyol Albümü pek yakında MOB Entertainment etiketi ile yayınlanacaktır.

"832 YANYOL" Hakkında Haberler için Kayıt Ol!